Poznaj HTC One (M8)

O specyfikacji technicznej HTC One (M8) napisano już niemal wszystko. Jak jednak topowy smartfon tajwańskiego producenta sprawuje się w codziennym użytkowaniu?

 

 

Czytaj więcej...

Jak korzystać z roamingu danych na Androidzie?

Korzystanie z roamingu danych na telefonach z systemem Android może wiązać się ze sporymi kosztami. Dlaczego? Sprawdź, co jest tego przyczyną i dowiedz się, jak uniknąć wysokich rachunków.

 

 

Czytaj więcej...

Operator powiadomi o przekroczeniu limitu transferu danych

Dostawcy usług telekomunikacyjnych od soboty mają obowiązek informować swoich klientów o przekroczeniu limitu transferu danych w ramach wykupionego pakietu. Nie będziemy już zaskakiwani wysokimi rachunkami.

 

 

Czytaj więcej...

Nawigacja na Windows Phone 7

Niedawno informowaliśmy Was, że już w pierwszym półroczu NaviExpert zadebiutuje na telefonach z systemem Windows Phone. Postanowiliśmy w związku z tym przybliżyć Wam trochę informacji o tym systemie.

logo Windows Phonelogo Windows Phone

Czytaj więcej...

Mobile Trends Awards - nominacja dla NaviExpert

Miło nam poinformować, że NaviExpert został nominowany do nagrody Mobile Trends Awards w kategorii „Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja”. 

Nagrody Mobile Trends Awards w poszczególnych kategoriach zostaną przyznane przez kapitułę konkursową, w skład której wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. W kategorii, w której rywalizuje nawigacja NaviExpert, znalazła się również m.in. Grupa Onet.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 stycznia na konferencji Mobile Trends Conference w Krakowie. Na samej konfernecji (niestety bilety nie są już dostępne) poruszane będą tematy z dwóch dziedzin:

  • związane z mobilnym internetem, m-commerce i mobilnym marketingiem. Ten element konferencji skierowany jest do przedstawicieli biznesu, kadry kierowniczej, managerów firm oraz  agencji reklamowych i interaktywnych. Na pewno zainteresuje też wszystkie osoby, które pasjonują się najnowszymi rozwiązaniami i technologiami mobilnymi.
  • tworzenie stron i aplikacji mobilnych - ta część konferencji skierowana jest do  programistów tworzących strony mobilne oraz aplikacje na mobilne system operacyjne (jak Android czy iOS).

Mobile Trends Conference to aż 24 prelegentów z najlepszych firm z branży IT z całej Polski oraz setki gości na co dzień związanych z branżą mobilną i internetową! Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.mobiletrendsconf.pl.

Trzymajcie kciuki za NaviExpert!

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert