Poznaj technologię Community CB

Premierze Ryśka towarzyszy także premiera naszej nowej technologii Community CB dostępnej w Ryśku oraz NaviExpercie, będącej rozwinięciem dotychczasowego mechanizmu ostrzeżeń CB.

 

 

Rysiek korzysta z naszej nowej technologii Community CB, która jest rozwinięciem funkcji ostrzeżeń CB, do tej pory dostępnej jedynie dla użytkowników nawigacji NaviExpert. Od teraz, technologia Community CB integruje ze sobą obie aplikacje, dzięki czemu już na starcie Rysiek posiada pełną bazę zgłoszeń CB z NaviExperta i odwrotnie – w NaviExpercie będą pojawiać się zgłoszenia od użytkownika Ryśka. Między innymi dzięki integracji obu aplikacji technologią Community CB jesteśmy w stanie podnieść jakość zgłoszeń i ostrzeżeń.

 

Jakość wiąże się także z odpowiednią moderacją. Tworząc technologię Community CB postawiliśmy sobie za cel stworzenie jak najlepszej bazy ostrzeżeń, dzięki którym z wyprzedzeniem kierowca wie m.in. o fotoradarach, kontrolach drogowych czy wypadkach. Community CB to nie tylko społecznościowe zgłoszenia kierowców jeżdżących z naszymi aplikacjami, ale i dane pochodzące z naszych mobilnych bramek pochłaniających informacje z tradycyjnego CB radia i wprowadzanych do systemu przez naszych pracowników. To także dane pochodzące z radiostacji i Internetu – monitorujemy je i również wprowadzamy do systemu. I na końcu jest jeszcze bieżąca weryfikacja zgłoszeń, która odbywa się w naszych centrach moderacji, aby dane były jak najdokładniejsze i najbardziej aktualne.

 

Community CB to również nowe ostrzeżenia dostępne zarówno w Ryśku, jak i w NaviExpercie. Od teraz użytkownicy obu aplikacji mogą zgłaszać i odbierać powiadomienia o:

 

  • fotoradarach,
  • kontrolach drogowych,
  • nieoznakowanych patrolach,
  • wypadkach,
  • niebezpiecznych miejscach,
  • złych warunkach pogodowych,
  • remontach,
  • zablokowanych odcinkach.

 

W Ryśku zgłaszanie odbywa się poprzez wybranie odpowiedniej kategorii. Pozycja zostaje wówczas zapamiętana wraz z typem zgłoszenia i po pięciu sekundach, jeżeli w tym czasie użytkownik nie anuluje zgłoszenia, pojawia na mapie. W NaviExpercie zgłaszanie działa tak samo jak do tej pory. Wciśnięcie przycisku CB zapamiętuje pozycję, a dopiero po wybraniu odpowiedniej kategorii zgłoszenie jest przesyłane na serwer i pojawia się na mapie w zapamiętanym wcześniej miejscu.

 

Technologia Community CB ma zapewnić jak najlepszą jakość ostrzeżeń użytkownikom zarówno aplikacji Rysiek, jak i NaviExpert i cały czas będzie rozwijana, by użytkownicy obu aplikacji czerpali z niej jak najwięcej wiarygodnych informacji oraz zgłaszali ostrzeżenia w jak najdogodniejszy dla kierowcy sposób.

 

Komentarze   

 
0 #6 Rakhiinindia.in 2017-07-28 14:35
I found this post very good and full of information that helps us very much, thank you for posting the information you have given and sharing with us. Hope you will continue to post full information like this Thank you.

http://www.rakhiinindia.in/cake-delivery-in-delhi.html ,

http://www.rakhiinindia.in/cake-delivery-in-noida.html

http://www.rakhiinindia.in/cake-delivery-in-gurgaon.html
Cytować
 
 
0 #5 skyrim 2017-07-21 09:45
Hi there! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers?

My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing
a few months of hard work due to no data backup. Do you have any
solutions to prevent hackers?
http://theelderscrolls5skyrimevolution225.ru/
skyrim: http://theelderscrolls5skyrimevolution225.ru
http://theelderscrolls5skyrimevolution225.ru
Cytować
 
 
+1 #3 Michał 2014-06-02 22:19
Przydała by się współpraca z Yanosikiem.
Podróżuję z obydwiema aplikacjami i niestety Yanosik z racji ze jest darmowy (popularniejszy ) wielokrotnie uratował mi skórę. Niestety w NE, to ja byłem pierwszą zgłaszającą obecność Miśków osobą. :sad:
Mam nadzieję, ze będzie lepiej, bo wkurza mnie to rozdwojenie. :o
Cytować
 
 
0 #2 Krzysiek 2014-05-18 11:11
A kiedy wersja na Windows Phone?
Cytować
 
 
0 #1 KRZYSZTOF 2014-05-08 23:25
:lol:
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert