NaviExpert Aplikacją Mobilną roku 2014!

Podczas tegorocznej Gali Mobility Trends, będącej największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży technologicznej w Polsce, NaviExpert otrzymał Złoty Bell w kategorii "Aplikacja Mobilna" za wersję 9.0 nawigacji.

 

 

 "Złote Belle" w ramach Gali Mobility Trends 2014 rozdane!

 

NaviExpert został nagrodzony za wersję 9.0 , która ukazała się na początku listopada 2014 roku. Nowa wersja aplikacji przyniosła ze sobą m.in.: nowy interfejs nawigacji, płynne przesuwanie mapy, funkcję płacenia za parkowanie z poziomu aplikacji oraz wiadomości informujące o czasie dojazdu na miejsce. Tego sukcesu nie byłoby jednak bez Was! To właśnie dzięki Waszym głosom – a było ich aż 1868 - , NaviExpert, wyprzedził w swojej kategorii takich konkurentów jak: PizzaPortal.pl, Yanosik dla Firm, SkyCash czy AutoMapę. a! Dziękujemy!

 

Tegoroczna statuetka dla NaviExpert to kolejne już wyróżnienie, jakie nasza nawigacja otrzymała w wyniku plebiscytu Mobility Trends. Wcześniej, w 2011 roku zostaliśmy uhonorowani statuetką w kategorii „Aplikacja nawigacyjna”.

 

O gali słów kilka

 

Organizatorem Gali Mobility Trends jest MIT MEDIA Group, wydawca magazynu Mobility. Ogłaszając nominacje do nagród kapituła konkursowa jednocześnie podsumowuje nowości rynkowe z branży nowoczesnych technologii, które w minionym roku spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów. Nagrodą dla zwycięzców jest statuetka „Złoty Bell”- przyznawana na cześć Alexandra Grahama Bella – szkockiego wynalazcy telefonu. Najlepsi w swojej kategorii wybierani są za pośrednictwem internetu, bezpośrednio przez samych konsumentów, którzy na co dzień korzystają z usług i rozwiązań, jakie wzięły udział w głosowaniu.

 

Do ankiety zostało zgłoszonych 257 produktów. W głosowaniu na najlepsze produkty i usługi w 18 kategoriach, udział wzięło ponad 18, 5 tys. internatów, którzy oddali łącznie prawie 150 tys. głosów.

 

NaviExpert produktem roku Komputer Świat

 

Złoty Bell dla NaviExperta to nie jedyna nagroda, którą w ostatnim czasie mieliśmy przyjemność przyjmować! Przypominamy, że 4 grudnia 2014 roku NaviExpert tryumfował w kategorii „Internet", w ramach finałowego plebiscytu Komputer Świata, pozostawiając w tyle m.in. takich dostawców jak ING Mobile czy Yanosik Autostop. Także i w tym plebiscycie o naszym zwycięstwie zadecydowały Wasze głosy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert