NaviExpert z nowym produktem i usługą dla biznesu

NaviExpert wprowadza na rynek nową usługę dla rynku B2B – NaviExpert Monitoring, pozwalającą na monitoring pracowników terenowych, optymalizację ich czasu pracy, a w efekcie także kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

 

 

Nowa usługa NaviExpert wykorzystuje bezpłatną aplikację NaviExpert Monitoring, dostępną na Androida, którą można już pobrać z Google Play, a także panel administratora NaviExpert Biznes, dostępny pod adresem: www.biznes.naviexpert.pl, który pozwala na bieżące, jak i wsteczne przeglądanie tras przejechanych przez pracowników danego przedsiębiorstwa oraz ich analizę.

 

Do kogo skierowana jest usługa? Zarówno do firm posiadających własną niewielką flotę pojazdów, jak również do przedsiębiorstw, w których pracownicy korzystają z prywatnych aut w ramach obowiązków służbowych. Chodzi m.in. o firmy zatrudniające sprzedawców, serwisantów, monterów czy kurierów. Jako że nowa usługa NaviExpert nie wymaga zakupu ani montażu żadnych urządzeń, a wykorzystuje darmową aplikację na smartfony, ofertą NaviExpert mogą być zainteresowane także małe i średnie przedsiębiorstwa, które nie chcą inwestować w doposażanie aut w urządzenia do monitoringu. – Prężny rozwój usług związanych z geolokalizacją, upowszechnienie się smartfonów oraz taniego dostępu do internetu sprawia, że zapotrzebowane na tego typu usługi rośnie także wśród firm, które do tej pory nie były zainteresowane monitorowaniem swoich pracowników – mówi Adam Bąkowski, prezes Zarządu NaviExpert.

 

 

Jakie możliwości daje NaviExpert Monitoring? Pozwala na analizę tras, po których poruszają się pracownicy, generowanie raportów dotyczących ich aktywności, przebytych w danym okresie kilometrów czy średniej prędkości, z jaką się poruszają. W szerszej perspektywie to rozwiązanie pozwalające na redukcję zbędnych kosztów, związanych chociażby ze zużyciem paliwa, czy nieefektywnym wykorzystaniem czasu pracy przez pracowników, m.in. poprzez analizę czasu spędzonego za kółkiem, czasu wizyt u klienta czy odwiedzania wyznaczonych miejsc oraz postojów podczas pracy.

 

NaviExpert Monitoring to jednak nie tylko usługa służąca do monitoringu pracowników, ale również dająca wymierne korzyści samym monitorowanym. Aplikacja bowiem wykorzystuje funkcje znane z NaviExpert oraz Ryśka, takie jak możliwość odbierania i zgłaszania ostrzeżeń o fotoradarach czy kontrolach drogowych, a także wideorejestrator.

 

Komentarze   

 
0 #2 Rochu 2015-09-04 17:57
Dla mnie najlepsza na telefon wszystko działa bardzo dobrze dla mnie jedyną wadą jest brak możliwości ustawienia na panelu powiadomień ile czasu pozostało do końca trasy choćby w zamian za podawanie prędkości jazdy którą to mamy w samochodzie :-)
Cytować
 
 
0 #1 Huntersi 2015-07-14 14:28
Ja polecam zestaw janosik + nawigacja :P
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert