Kolejne wyzwanie Bezpiecznej jazdy z NaviExpert i LINK4 przed Wami!

Wspólnie z LINK4 przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję wyzwania Bezpiecznej jazdy. Jeżdżąc płynnie i bezpiecznie możecie wygrać smartfon Sony Xperia Z3, vouchery na paliwo oraz ładowarki samochodowe. Podejmiecie wyzwanie?

 

 

Kultura jazdy po polskich drogach często pozostawia wiele do życzenia. My postanowiliśmy zacząć uświadamiać kierowcom, że drogowa ogłada to żaden powód do wstydu, a płynna i bezpieczna jazda pozwalają nie tylko oszczędzić czas i nerwy za kierownicą, ale i dają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

 

Na początku lipca wspólnie z LINK4 zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w wyzwaniu, które miało pokazać, że Polacy nie gęsi i na przepisach oraz bezpiecznej jeździe się znają. Wyniki pierwszej edycji konkursu pokazały, że najlepsi z Was są niemal wzorowymi uczestnikami ruchu drogowego. Pierwsza pięćdziesiątka 91% pokonanego dystansu przejechała płynnie, a 85% długości tras przebyła w bezpieczny sposób, stosując się do obowiązujących ograniczeń prędkości. To tylko świadczy o tym, że dla chcącego nic trudnego i polskie drogi można pokonywać zgodnie z przepisami oraz zasadami ecodrivingu.

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, startujemy z kolejnym wyzwaniem. Od dziś do końca listopada, w dalszym ciągu będziecie zdobywać punkty za przejechane kilometry oraz płynną i bezpieczną jazdę. Przeprowadziliśmy badania, analizując jazdę kierowców z poprzedniej edycji, co pozwoliło nam zmodyfikować punktację tak, by każdy przykładny kierowca miał szansę na nagrody. Teraz za ciągłą jazdę z włączoną aplikacją w mieście otrzymacie 2 punkty co każde 10 km, a poza miastem na tym samym dystansie otrzymacie 0,5 punktu. W ten sposób szansę na zwycięstwo w konkursie mają przede wszystkim ci, którzy jeżdżą w sposób płynny oraz przestrzegają obowiązujących na drogach ograniczeń prędkości. To dla nas priorytet, by nie premiować wyłącznie „długodystansowców”. Pełne zasady punktacji znajdziecie w regulaminie konkursu.

 

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do konkursu? Po pierwsze, należy pobrać najnowszą wersję Nawigacji NaviExpert z Google Play. Po drugie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, wypełnijcie formularz dostępny na stronie www.naviexpert.pl/link4 postępując zgodnie z instrukcjami i dołączając do promocji Bezpieczna Jazda z LINK4. Jeżeli zaś zakupiliście w LINK4 polisę komunikacyjną z darmowym NaviExpert, wystarczy, że aktywujecie swój kod w aplikacji, podacie swój nick, oraz wyrazicie niezbędne zgody wymagane do uczestnictwa w konkursie. To wszystko :)

 

Dla najlepszych kierowców, którzy od 5 października do 30 listopada zdobędą najwięcej punktów w rankingu konkursowym przygotowaliśmy powiększoną pulę nagród:

 

Miejsce 1 - smartfon Sony Xperia Z3

Miejsca 2-3 - voucher na paliwo o wartości 1000 zł

Miejsca 4-5 - voucher na paliwo o wartości 700 zł

Miejsca 6-10 - voucher na paliwo o wartości 500 zł

Miejsca 11-20 - voucher na paliwo o wartości 300 zł

Miejsca 21-30 - voucher na paliwo o wartości 200 zł

Miejsca 31-50 - voucher na paliwo o wartości 100 zł

Miejsca 51-100 – ładowarki samochodowe

 

Aktualny ranking konkursowy znajdziecie w aplikacji, w sekcji Bezpieczna Jazda z LINK4 oraz na stronie LINK4

 

Powodzenia i niech płynna i bezpieczna jazda będą z Wami :)

 

Komentarze   

 
0 #9 Pw 2015-12-05 18:52
Właśnie. Ranking na stronie link 4 jest z połowy listopada, konkurs dalej się reklamuje na głównej stronie. Ktoś tam nieźle zaspał...
Cytować
 
 
0 #8 Paweł 2015-12-04 07:13
No i co z tym rozwiązaniem konkursu? Wyniki nie aktualne. Brak informacji o wygranych. Głucha cisza:)
Cytować
 
 
-1 #7 Gajowy 2015-11-01 22:57
Ograniczenia prędkości są nieaktualne. Jak można zgłosić takie błędy?
Cytować
 
 
+5 #6 Przemek 2015-10-27 22:34
A czy NE zacznie w końcu uwzględniać fakt, że w nocy w terenie zabudowanym obowiązuje 60km/h?
Cytować
 
 
-1 #5 Michał 2015-10-09 10:37
Gdyby w konkursie brały udział procenty bezpiecznej i płynnej jazdy byłby bardziej miarodajny i promował odpowiedni typ jazdy. Tak nie liczy się jakość ale ilość. Krzywo, prosto byle dużo. Nawet nie jeżdżąc zgodnie z ideą konkursu można go wygrać, ale czy warto? Za pieniądze wydane na paliwo i serwis pojazdu można kupić sobie bez rywalizacji nagrodę główną.
Cytować
 
 
+1 #4 Grzegorz 2015-10-08 17:26
@Komórkomat rzeczywiście. Szkoda, ciekawe co jest przyczyną. Dobrze, że w ogóle taka rywalizacja jest stworzona :-) więcej takich i podobnych!
Cytować
 
 
-1 #3 Komórkomat 2015-10-08 17:18
nie tyle windows phone nie ma, co jest tylko android. ios też sobie nie pojeździ
Cytować
 
 
-1 #2 Grzegorz 2015-10-05 13:58
Wciąż brak Windows Phone mimo obietnic?
Cytować
 
 
+2 #1 Michal 2015-10-05 13:13
Ci co jeżdżą płynnie i bezpiecznie mają tylko szansę na wygraną. Ci co jeżdżą zawodowo, płynnie i bezpiecznie znów zgarną wszystkie nagrody.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert