Sprawdź nowe miasta, w których zaparkujesz z NaviExpertem! [LISTA]

Gniezno, Olsztyn, Świecie, a także Andrychów i Mława - to ostatnio dodane przez aplikację SkyCash miasta, w których działa mobiParking. Dla użytkowników NaviExpert oznacza to tyle, że mogą już szybko i wygodnie dokonać płatności za parkowanie na terenie 35 miast Polski, bez konieczności szukania parkometru, rozmieniania pieniędzy, czy powracania do auta.

 

 

Przypomnijmy, że informacja o strefach płatnego parkowania jak i opcja płatności za nie, udostępniona została użytkownikom nawigacji NaviExpert od wersji 9.0. Już wówczas, z NaviExpertem można było parkować w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno i Wrocław.

 

Jak to działa?

 

Po wytyczeniu trasy w NaviExpert i znalezieniu się w zasięgu strefy płatnego parkowania na ekranie pojawi się znaczek parkingu. Po kliknięciu w niego mamy możliwość zapłacenia za parking bez wychodzenia z samochodu. Płatność odbywa się poprzez aplikację SkyCash. Szczegółowa instrukcja korzystania z funkcji SkyCash w NaviExpercie znajdziecie tutaj.

 

Warto wiedzieć

 

Przed skorzystaniem z usługi mobiParking należy oznaczyć pojazd identyfikatorem. Identyfikator w formie naklejki samoprzylepnej można otrzymać bezpłatnie w Strefie Płatnego Parkowania w każdym mieście, w których świadczona jest usługa mobiParking lub zwrócić się bezpośrednio do NaviExpert – wówczas wyślemy ją listownie.

 

Parkowanie można opłacić z bezpiecznej elektronicznej portmonetki SkyCash, z kolei zasilić portmonetkę można aż na 4 sposoby:

 

• przelewając dowolną kwotę na indywidualne konto użytkownika w SkyCash,

• dodając do SkyCash numer karty kredytowej lub bankomatowej i zasilając konto za jej pomocą,

• przelewając środki szybkim przelewem na stronie internetowej SkyCash.com,

• wykorzystując szybkie Przelewy24 do wpłaty na portmonetkę SkyCash bezpośrednio w aplikacji.

 

Jeśli zdarza się nam zapominać o regularnym zasilaniu konta, wówczas istnieje możliwość podłączenia do SkyCash naszej karty płatniczej. Płatności będą wówczas realizowane bezpośrednio z konta bankowego.

 

Komentarze   

 
0 #2 marcin 2017-07-17 07:08
Czy Kalisz ma zamiar dołączyć?
Cytować
 
 
0 #1 kitchen maintenance 2017-06-03 08:40
Οne ѡitҺ thᥱ mⲟѕt еffiϲіеnt աɑуs tⲟ ցߋ
аƅօսt mаіntаіning a centгɑl аc sүѕtem іn tҺeir ƅеѕt соnditіߋn іs ɑlѡaүѕ to Ƅᥱ sᥙrе tⲟ ϲⲟntіnuᥱ ѡіtҺ tҺe rᥱсⲟmmᥱndаtiߋns ǥіᴠᥱn Ƅү tһᥱ ⲣгοԀսcᥱг fоr ѕtгаtᥱɡіеѕ ⲟn ҝеᥱріng tһе airflօw сߋnstаnt and սnoƄstruϲtеd.
Ιnstгuctіоns neᥱԀѕ tⲟ bе incⅼᥙԁᥱⅾ, Ƅе ѕuгᥱ yоu fⅼսѕҺ cοіl clеɑn ɑnd ɑⅼⅼοա
it аir drʏ. Κeeρing tһіs aѕреϲt οf thе ѕᥱгѵicᥱ plannᥱd ԝіⅼl ɡгᥱаtlү teⅼⅼ үⲟᥙг ɗeсisіߋn.

my blog post - kitchen maintenance: http://www.sstcontracting.com
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert