Jesienna obniżka rocznych abonamentów NaviExpert!

Na jesienne wyjazdy przygotowaliśmy specjalną ofertę. Teraz kupisz roczny abonament NaviExpert Polska o wiele taniej, a przy zakupie otrzymasz także dodatkowy 30-dniowy dostęp do NaviExpert dla bliskiej Ci osoby.

 

 

Wyruszasz w dłuższą podróż? Lepiej zawczasu się przygotować i zabrać ze sobą nawigację, która nie tylko doprowadzi Cię do celu, ale po drodze skutecznie ominie korki i remonty, czy przypomni by zdjąć nogę z gazu przed fotoradarem lub kontrolą. A do tego poprowadzi Cię uwzględniając najnowsze inwestycje drogowe dzięki mapom aktualizowanym online.

 

Dla użytkowników systemów Android, iOS oraz Windows Phone przygotowaliśmy promocję, dzięki której kupisz abonament NaviExpert Polska 12 miesięcy taniej, a dodatkowo do zakupu otrzymasz  30-dniowy dostęp do NaviExpert, który będziesz mógł podarować bliskiej Ci osobie. Wszak wspólnie podróżować jest zawsze raźniej :)

 

 

Ile zapłacisz za abonament w promocji?

 

Android: cena regularna 99 zł, cena promocyjna 69 zł

iOS: cena regularna 27,99 EUR, cena promocyjna 15,99 EUR

Windows Phone: cena regularna 99 zł, cena promocyjna 69 zł

 

 

Jak skorzystać z promocji?

 

Android

 

1. W aplikacji NaviExpert pobranej z Google Play wejdź w menu w zakładkę Sklep, a następnie wybierz abonament 1 rok Polska w promocyjnej cenie 69 zł zamiast 99 zł.

2. W ciągu trzech dni roboczych od dnia zakończenia Promocji na Twój adres e-mail, którego używasz w aplikacji NaviExpert, prześlemy kod z 30-dniowym dostępem do usługi NaviExpert na telefon z systemem Android, który możesz podarować dowolnej osobie, która chciałaby wypróbować NaviExpert. Kod ważny jest przez 3 miesiące.

3. Aby zrealizować kod, należy pobrać aplikację z Google Play, a następnie w Menu w zakładce Moje konto -> Wprowadź kod promocyjny, wpisać otrzymany kod.

 

Regulamin promocji dla systemu Android

 

iOS

 

1. W aplikacji NaviExpert pobranej z App Store wejdź w menu Narzędzia -> Usługi, a następnie wybierz abonament Nawigacja 1 rok (PL) w promocyjnej cenie 15,99 EUR zamiast 27,99 EUR.

2. Aby podarować 30-dniowy dostęp do usługi NaviExpert osobie, która chciałaby wypróbować NaviExpert na telefonie z systemem iOS, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z adresu e-mail zarejestrowanego w aplikacji NaviExpert, w treści podając adres e-mail do którego przydzielimy usługę. Ważne! Aby wybrana przez Ciebie osoba mogła uzyskać 30-dniowy dostęp, musi najpierw zainstalować aplikację NaviExpert z App Store oraz wpisać swój adres mailowy do aplikacji. Można go podejrzeć w menu: Narzędzia -> Moje dane -> Zmień e-mail. W momencie przydzielania przez nas 30-dniowego dostępu, adres e-mail musi być już w aplikacji. Na Wasze maile czekamy do 3 listopada 2015, po tym czasie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

3. 30-dniowy dostęp do NaviExpert zostanie przydzielony do 6 listopada 2015 do wszystkich prawidłowo zgłoszonych adresów e-mailowych.

 

Regulamin promocji dla systemu iOS

 

Windows Phone (od wersji 8)

 

1. W aplikacji NaviExpert pobranej z Windows Phone Store wejdź w menu Ustawienia, a następnie przejdź do Moje dane i spisz swój identyfikator NaviExpert. Będzie on potrzebny do zakupu abonamentu NaviExpert Polska 12 miesięcy w promocyjnej cenie 69 zł zamiast 99 zł, dostępnego na stronie www.naviexpert.pl/windowsphone.

2. Dodatkowy 30-dniowy kod do usługi NaviExpert na telefon z systemem Windows Phone zostanie wysłany w ciągu trzech dni roboczych od dnia zakończenia Promocji na Twój adres e-mail, którego używasz w aplikacji. Możesz go podarować dowolnej osobie, która chciałaby wypróbować NaviExpert. Kod ważny jest przez 3 miesiące.

3. Aby zrealizować kod, należy pobrać aplikację z Windows Phone Store, a następnie w menu Ustawienia -> Moje usługi -> Kody, wpisać otrzymany kod.

 

Regulamin promocji dla systemu Windows Phone

 

Promocja trwa od 28.10.2015 od godz. 10.00 do 02.11.2015 do godz. 23.59.

 

Komentarze   

 
-8 #4 witekf16 2015-10-31 07:10
A ja mam yanosika i to za darmo
Cytować
 
 
+1 #3 Zdenek 2015-10-30 15:03
A da się kupić teraz a rozpocząć używanie później?
Cytować
 
 
+1 #2 marcin0218 2015-10-30 12:56
U mnie nie ma do wyboru rocznego :(((
Cytować
 
 
+1 #1 tom 2015-10-30 12:44
Witam

Czy cena promocyjna rónież obowiązuje na jave tez 99zl /rok kosztuje normalnie.

69 zl za aplikacje na java, bylo by super.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert