Z NaviExpert zapłacisz za parkowanie już w 45 miastach!

Znana i lubiana przez naszych użytkowników opcja mobilnych płatności za parkingi z NaviExpert i SkyCash, jest już dostępna w nawigacji od ponad półtora roku. Przedstawiamy listę kolejnych miast, w których z powodzeniem z niej skorzystasz.

 

 

Funkcja płatności mobilnych za miejsca parkingowe, która swoim zasięgiem systematycznie obejmuje kolejne polskie miasta, pozwala zapomnieć o konieczności odliczania drobnych, szukania parkomatu czy wracania do auta, w celu umieszczenia za szybą biletu parkingowego. W każdej chwili możesz tego dokonać za pomocą smartfona w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. NaviExpert automatycznie wykryje czy cel podróży znajduje się w strefie płatnego parkowania i po zakończeniu nawigacji zapyta czy chcesz opłacić postój poprzez aplikację SkyCash, jeszcze przed opuszczeniem samochodu. By skorzystać z tych udogodnień wystarczy, że zarejestrujesz się w systemie SkyCash i doładujesz konto.

 

Uzupełnienie środków na koncie

 

Aplikacja SkyCash daje możliwość płatności jedną z trzech metod: za wybraną kwotę, na określony czas, z możliwością jego przedłużenia jeśli np. spotkanie się przeciągnie, lub w systemie Start – Stop, umożliwiającym zatrzymanie naliczania opłaty w dowolnie wybranym momencie. System SkyCash działa na zasadzie mobilnej portmonetki. Konto w aplikacji doładujesz poprzez podpięcie do niej karty MasterCard/Visa, skorzystanie z serwisów Dotpay i Przelewy24 lub za pomocą przelewu bezpośrednio na rachunek bankowy SkyCash, przypisany do indywidualnego konta użytkownika.

 

Oznacz swoje auto

 

Korzystając z płatności poprzez SkyCash oznacz swoje auto identyfikatorem w postaci naklejki samoprzylepnej. Otrzymasz ją bez problemu w Strefie Płatnego Parkowania w danym mieście lub kontaktując się bezpośrednio z nami pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. – wówczas wyślemy ją do Ciebie listownie. Naklejkę umieść w prawym, dolnym rogu przedniej szyby pojazdu. Nie posiadasz identyfikatora? Wystarczy zwykła kartka, na której napiszesz MOBIPARKING i położysz ją w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu.

 

Poniżej prezentujemy aktualną listę miast, w których zaparkujecie z NaviExpertem bez wysiadania z samochodu:

 

Andrychów, Białystok, Bydgoszcz, Bytom, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grudziądz, Hel, Kołobrzeg, Konin, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Mława, Namysłowie, Nysa, Oleśnica, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Rzeszów, Sandomierz, Siedlce, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wolsztyn, Wrocław i Zgorzelec.

 

Więcej informacji dotyczących płatności SkyCash i NaviExpert znajdziesz tutaj.

 

Przypomnijmy, że od wersji 10, NaviExpert jeszcze przed rozpoczęciem podróży udzieli Tobie informacji o odległości do najbliższego parkingu od wybranego miejsca docelowego, koszcie postoju oraz typie miejsca parkingowego, a zbliżając się do celu i wybierając opcję „Znajdź parking” - aplikacja sama zaproponuje najbliższe dostępne miejsce parkingowe. Czego chcieć więcej? :)

 

 

Komentarze   

 
+1 #1 Tomek 2016-05-31 18:00
Jeszcze chwila i w ogóle nie będziemy myśleć :lol: Auta same będą prowadzić, płacić na autostradach i za parkowanie. Ale kto nam zabroni takiej wygody :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert