Naucz NaviExperta Twojego indywidualnego stylu jazdy!

Włącz nową funkcję Moje Community Traffic, aby poprawić szacowanie czasu trwania podróży i uwzględnić Twój styl jazdy m.in. na drodze ekspresowej lub autostradzie!

 

 

Chyba nikt z nas nie lubi się spóźniać. Czy to spotkanie biznesowe, romantyczna kolacja czy choćby rutynowa wizyta u lekarza – brak punktualności nie jest mile widziany, a niekiedy może nawet zostać odebrany jako oznaka braku szacunku wobec drugiej strony. Z myślą o wszystkich lubiących być we właściwym miejscu, we właściwym czasie, mamy dobrą wiadomość - w najnowszej wersji NaviExpert znajdziemy funkcję Moje Community Traffic, stworzoną z myślą o udoskonaleniu szacowania czasu dojazdu do celu i dostosowania go do Twojego indywidualnego stylu jazdy.

 

Punktualność ma znaczenie

 

Funkcja MCT pozwala NaviExpertowi m.in. na lepsze szacowanie czasu dojazdu do wybranego w aplikacji punktu docelowego na podstawie Twojego indywidualnego stylu jazdy. Aby aktywować tę funkcję wystarczy w aplikacji wybrać zakładkę Moje konto -> Mój profil i zaznaczyć pole Moje Community Traffic, by zapomnieć o spóźnieniach! Dzięki nie anonimowemu przetwarzaniu informacji o lokalizacji, NaviExpert ma możliwość dostosowania algorytmów optymalizujących trasy oraz szacujących czas dojazdu do indywidualnego stylu jazdy użytkownika. A ten, w przypadku każdego kierowcy jest inny. Jedni kurczowo trzymają się obowiązujących przepisów, inni, gdy tylko mogą, lubią sobie pofolgować. Jak pokazują choćby badania przeprowadzone przez firmę Shell, ponad 62% młodych polskich kierowców przekracza dozwoloną prędkość, natomiast wśród starszych osób wskaźnik ten wynosi niespełna 39%.

 

Największe różnice w prędkościach występują na trasach szybkiego ruchu, np. autostradach czy drogach ekspresowych. To na tych drogach różnice w prędkościach z jakimi poruszają się kierowcy są największe, dlatego też Moje Community Traffic ma tutaj decydujące znaczenie. Włączona funkcja MCT pozwala oszacować czas dojazdu na miejsce nie na podstawie średnich prędkości wielu użytkowników, lecz ucząc się indywidualnych przejazdów konkretnego użytkownika. Wystarczy zaledwie kilka pokonanych tras, aby algorytm zaczął jeszcze lepiej szacować Twój czas dojazdu.

 

Prywatność pod kontrolą

 

Szanujemy prywatność naszych użytkowników, dlatego też funkcja Moje Community Traffic jest domyślnie wyłączona. Wyrażenie zgody na nie anonimowe przetwarzanie danych o lokalizacji GPS, m.in. do szacowania czasu trwania podróży na podstawie indywidualnego stylu jazdy użytkownika, jest dobrowolne. Dane te wykorzystywane są wyłącznie w celu poprawienia jakości nawigacji. Zgodnie z regulaminem MCT zabroniona jest ich publikacja oraz przekazywanie osobom trzecim. Oznacza to, że nie przekazujemy żadnych informacji na temat lokalizacji użytkownika wraz ze wskazaniem prędkości do publicznej wiadomości, np. na mapie lub podmiotom trzecim, w tym policji.

 

Wyraziłeś zgodę na nie anonimowe przetwarzanie danych i się rozmyśliłeś? Nie ma sprawy - w każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę bezpośrednio w aplikacji wybierając w menu zakładkę Moje konto -> Mój profil.

 

Po odwołaniu zgody, kolejne dane będą ponownie przetwarzane anonimowo. Te zebrane dotychczas, w oparciu o Twoją zgodę, zostaną usunięte.

 

Najnowsza wersja NaviExpert z funkcją Moje Community Traffic jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play.

 

 

Komentarze   

 
0 #2 Krystian 2016-07-01 13:47
A co w sytuacji gdy wplynie do Was wniosek z prokuratury o te dane ?
Cytować
 
 
-1 #1 Michal 2016-06-01 22:49
Podejrzewam, że większość użytkowników NE luźno podchodzi do ograniczeń prędkości i czas dojazdu zawsze jest zaniżony. Różnice widać też na wolniejszych drogach. Czas przejechania danej trasy zależy też od pojazdu jakim się poruszamy. Szkoda, że dalej po minucie ucieka gdy trzeba zatrzymać się na światłach.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert