Nawigacja Orange przez tydzień za darmo

promocja Nawigacji OrangeRuszaj w Polskę razem z Nawigacją Orange! Operator przygotował specjalną promocję „Weekendy z Orange”, w ramach której klienci sieci mają możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcyjnych usług dodatkowych w ostatni weekend każdego miesiąca. W najbliższy weekend – od piątku  29 kwietnia od godz. 20.00 do niedzieli 1 maja do godz. 23.59 możecie pobrać na swój telefon darmową wersję Nawigacji Orange na 7 dni.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści GPS pod numer 6284. W odpowiedzi otrzymamy SMS-a z linkiem do pobrania Nawigacji Orange, za pomocą którego zainstalujemy aplikację w swoim telefonie komórkowym. Z promocji mogą skorzystać klienci wybranych ofert na abonament i posiadający telefon kompatybilny z NaviExpert – lista telefonów oraz więcej informacji o ofercie znajduje się na stronie promocji w Orange.

Jak wygląda kwestia transmisji danych? Pobranie aplikacji za pomocą usługi Wap Push jest bezpłatne. Jeśli nawigację pobierzemy za pośrednictwem Internetu, zapłacimy jedynie za zapoczątkowanie transmisji danych. Natomiast samo korzystanie z Nawigacji Orange przez 7 dni od momentu aktywacji jest w obu przypadkach bezpłatne – nie zostaną pobrane już żadne opłaty za transmisję danych.

Więcej informacji o Nawigacji Orange znajdziecie na stronie Orange.

Komentarze   

 
0 #8 Moradin 2011-05-04 09:45
To jest NaviExpert tylko, że w wersji brandowanej, co do daty wydania nie ma jeszcze konkretnej- trwają jeszcze beta testy niektórych rozwiązań, ale podejrzewam, że najbliższym czasie zostanie oddana w ręce użytkowników. ;-)
Cytować
 
 
0 #7 JSP 2011-05-02 11:30
ALe fajna ta nawigacja. Znacznie fajniejsza niż NaviExpert w obecnej wersji. Kiedy będzie nowy naviexpert? Halo navigusie, dajcie znać ;-)
Cytować
 
 
-1 #6 krYsti 2011-04-29 23:50
Czy ktoś wie co zrobić, żeby pobrać navi na 7 dni? Wysłałem już kilka różnych SMS-ów, również o dziwnych treściach znalezionych na stronach orange.pl. Wszedłem w usługi, gdzie jest na liście navi na 7 dni, ale nie ma guzika "włącz". Walczę z tym cholerstwem już blisko 4h i zaczynam mieć dosyć. Wiem, że Orange ma najbardziej nieintuicyjne strony świata, ale normalnie chwilami brak mi słów.
Cytować
 
 
0 #5 JSP 2011-04-29 15:55
Z nawigacją Orendż znajdziesz nawet igłę w stogu siana :) dziś zasłyszane w Radio
Cytować
 
 
0 #4 Moradin 2011-04-29 14:32
Faktycznie szkoda, że promocja tylko dla klientów posiadających abonament, ale i tak sama inicjatywa słuszna i oby była powtarzana co jakiś czas.

Kamil, pamiętaj, że są również abonamenty jednodniowe, kupujesz pakiet 10 sztuk i jeśli jeździsz dość sporadycznie to masz na dłuższy czas spokój.
Cytować
 
 
-1 #3 Kamil 2011-04-28 15:48
Tak, ale co zrobisz. To operator wyznacza zasady. Ja też się napaliłem ale mam telefon na kartę i wykupię chyba jakiś kilkudniowy abonament bezpośrednio od NE.
Cytować
 
 
0 #2 M. G. 2011-04-28 15:15
Oferta zdyskwalifikowa na, bo tylko dla użytkowników posiadających abonament. Szkoda. :(
Cytować
 
 
0 #1 Sylwia 2011-04-28 14:41
Wszystko fajnie, tylko pogoda ma się wkrótce pogorszyć. Ale bądźmy dobrej myśli :)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert