NaviExpert – niezastąpiona nawigacja, antyradar i pomocnik w parkowaniu

Jesienne korki dają Ci się we znaki? Szukasz nawigacji, która skutecznie je ominie? Mamy ją!

 

 

Nawigacja NaviExpert to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu:

 

• Omijasz korki

• Unikasz mandatów

• Masz zawsze aktualne mapy samochodowe

• Jeździsz bezpiecznie

• Bezproblemowo znajdziesz miejsce parkingowe

 

Darmowa nawigacja na dobry początek

 

Pobierz bezpłatnie aplikację NaviExpert na swojego smartfona i skorzystaj z bezpłatnego testu. Każdy nowy użytkownik może podróżować z NaviExpert po Polsce przez 7 dni bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Jeśli nie masz konta w sklepie Google Play, pobierz stąd.

 

Nie stój w korku

 

NaviExpert dzięki zaawansowanym algorytmom wie jak omijać korki. Anonimowe informacje o prędkościach z jakimi poruszają się auta na poszczególnych odcinkach napływają od samych użytkowników nawigacji NaviExpert, aplikacji antyradarowej Rysiek, a także profesjonalnego monitoringu floty, dzięki czemu aplikacja na bieżąco wytycza trasy omijające najbardziej zakorkowane odcinki.

 

Podróżuj bezpiecznie i bez mandatów

 

NaviExpert z wyprzedzeniem ostrzega o tym, co dzieje się na drodze. System wyświetla informacje o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach czy wypadkach. Dane pochodzą nie tylko ze zgłoszeń kierowców podróżujących z NaviExpertem oraz naszą drugą aplikacją - Rysiek, ale także z nasłuchu tradycyjnego CB radia oraz monitoringu stacji radiowych i Internetu. Informacje te są dodatkowo weryfikowane przez zespół moderatorów.

 

Lokalizuj wolne miejsca parkingowe

 

Aplikacja wyświetla propozycje parkingów znajdujących się w najbliższej okolicy celu podróży. Jeszcze przed wyruszeniem w trasę poinformuje o odległości do najbliższego parkingu, kosztach postoju oraz typie miejsca parkingowego. NaviExpert prezentuje także informacje o strefach płatnego parkowania i udostępnia we współpracy ze SkyCash możliwość płacenia za parkingi z poziomu aplikacji.

 

Korzystaj z aktualnych map

 

Aplikacja działając w trybie online, korzysta z najaktualniejszych map, które zawierają najnowsze odcinki dróg, remonty i zmiany organizacji ruchu. NaviExpert to także wygodny i szybki dostęp do aktualnej bazy miejsc użyteczności publicznej (POI).

 

Wypróbuj pozostałe opcje

 

Nawigacja wyposażona jest także w ekran HUD, który dzięki odbiciu lustrzanemu, prezentuje na przedniej szybie auta informacje o najbliższym manewrze, odległości do niego, a także obowiązujące na danym odcinku ograniczenie prędkości i aktualną prędkość pojazdu. Ten tryb przyda się zwłaszcza kierowcom często podróżującym w nocy.

 

 

Komentarze   

 
-1 #6 Kamil 2017-07-30 18:16
Kcdszdcc
Cytować
 
 
+1 #5 Mirek C 2017-07-13 14:48
Ciekawy jestem czy jest w nawigacji możliwość oznaczenia punktu (nie oznaczanego adresowo np las) następnie za pomocą nawigacji powrót do tego miejsca.
Cytować
 
 
+9 #4 Mirek 2017-02-06 13:26
:-) NaviExpert jest nailepszą nawigacją, a janosik najgorszą
Cytować
 
 
+3 #3 Paweł 2016-12-30 19:16
Nie wiem jak weryfikujecie info z CB ale jest ono slabe. W dn. 29.12.2016 podrozowalem DK nr 3 ze Szczecina do Polanicy Zdroju. Jako ze mam dodatkowo CB jedtem w stanie zweryfikowac aktualnosc Naviexpert. Dwukrotnie za Zielona Gora stala policja. Jeden byl nieoznakowany i zatrzymywal innych uzytkownikow do kontroli. W Naviexpert niczego nie zgloszono. W CB kierowcy sie ostrzegali. Wprawdze zglosilem w aplikacji kontrole ale nie wiem czy ona zostala przekazana do systemu. Lepszy jest Yanosik bo ma wiecej uzytkownikow. Jesli naprawdę monitorijecie CB i internet to slabo to wychodzi.
Cytować
 
 
-3 #2 adam 2016-11-15 09:17
:lol:
Cytować
 
 
-4 #1 adam 2016-11-15 09:16
:D
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert