Ubezpieczeni w LINK4 dostaną pieniądze za bezpieczną jazdę z NaviExpert

NaviExpert oraz LINK4 prezentują pierwsze w Polsce rozwiązanie, dzięki któremu za bezpieczną jazdę kierowcy otrzymają zwrot części pieniędzy wydanych na polisę komunikacyjną.

 

 

Po raz pierwszy w Polsce dzięki bezpiecznej jeździe kierowca posiadający polisę komunikacyjną może otrzymać zwrot części wpłaconej składki. LINK4 wypłaci mu premię za każdy miesiąc bezpiecznej jazdy - wystarczy jeździć płynnie i trzymać się ograniczeń prędkości. Roczna premia może wynieść nawet 30 proc. wartości wpłaconej składki na ubezpieczenie. Polisy oparte o rozwiązania telematyczne są dostępne u agentów, przez telefon i Internet.

 

Od dzisiaj wszyscy chętni, którzy wykupią w LINK4 ubezpieczenie komunikacyjne OC lub pakiet OC+AC otrzymają gratis nawigację NaviExpert z zawartym w niej modułem LINK4 Kasa Wraca. Aplikacja bazująca na rozwiązaniach telematycznych pozwala ocenić styl jazdy kierowcy – zlicza m.in. przejechany dystans, a także „płynne” oraz „bezpieczne” kilometry, a następnie klasyfikuje kierowcę do odpowiedniego profilu, co decyduje o wysokości przyznanej premii finansowej.

 

 

Nawigacja NaviExpert wraz z modułem telematycznym LINK4 Kasa Wraca jest dostępna na smartfony z systemami Android i iOS. Po wpisaniu do aplikacji numeru polisy kupionej w ramach promocji LINK4 KASA WRACA i potwierdzeniu wymaganych zgód, NaviExpert otrzymuje dodatkowy moduł do analizy stylu jazdy danego kierowcy i prezentacji jego profilu.

 

Jak to działa?

 

Profile powstały na podstawie badań, które LINK4 prowadził w ciągu ostatnich 2 lat. W tym czasie zbadano blisko 20 000 kierowców, którzy przejechali z włączoną aplikacją ponad 20 milionów kilometrów.

 

Oceniając styl jazdy kierowcy LINK4 bierze pod uwagę przede wszystkim przekroczenia prędkości (liczbę przekroczeń na danym dystansie w terenie zabudowanym i niezabudowanym), liczbę gwałtownych przyspieszeń i hamowań (także ich siłę, czas trwania i częstotliwość) oraz średni dystans pokonany w ciągu dnia i nocy.

 

Jak otrzymać zwrot pieniędzy?

 

Aby otrzymać premię za bezpieczną jazdę wystarczy przejechać samochodem z włączoną nawigacją i modułem LINK4 Kasa Wraca minimum 200 km w miesiącu (w tym czasie uruchamiając aplikację w trakcie co najmniej 5 różnych dni, pokonując danego dnia minimum 10 kilometrów). Każdy, spośród 11 miesięcy analizowanych przez ubezpieczyciela w ciągu roku jest rozliczany oddzielnie, a zwrot składki jest sumą miesięcznych premii.

 

Kierowcy preferujący bardziej dynamiczny styl jazdy nie będą karani wyższą składką – po prostu nie otrzymają premii, czyli zwrotu części wpłaconej składki.

 

LINK4 wspólnie z NaviExpert od blisko dwóch lat wykorzystuje innowacje technologiczne do badania stylu jazdy kierowców. Wynika z nich, że kierowcy używający aplikacji nawigacyjnej na smartfona wyposażonej w moduł analizujący styl jazdy jeżdżą bezpieczniej, powodując mniejsze zagrożenie na drodze a w konsekwencji mniej wypadków. Dotychczas premiowaliśmy ich nagrodami rzeczowymi, teraz otrzymają gratyfikację finansową – mówi Agnieszka Wrońska, prezes LINK4.

 

Więcej informacji o promocji LINK4 Kasa Wraca znajdziecie na stronie www.link4.pl/naviexpert

 

Komentarze   

 
0 #4 Rakhiinindia.in 2017-07-29 14:46
The information given to me in your blog has been very informative, always read your post. You get something to learn in a post done by you. Well done. It's a great example of setting a goal and creating that content. Hope you will continue to do such informative postshttp://www.rakhiinindia.in/cake-delivery-in-delhi.html ,

http://www.rakhiinindia.in/cake-delivery-in-noida.html

http://www.rakhiinindia.in/cake-delivery-in-gurgaon.html
Cytować
 
 
0 #3 Adam 2017-06-24 22:44
Kiedy będzie dostępna aktualizacja dla Windows Phone / Windows 10 Mobile tak by ten moduł był obecny ?
Cytować
 
 
0 #2 wojtek 2017-04-29 06:51
Na windows phone 8.1 jest apka naviexpert ale bez modułu KASA WRACA. :P
Cytować
 
 
0 #1 Franciszek 2017-04-26 14:37
No,ladnie.Wczor aj zawarlem ubezpieczenia OC+AC....pytałe m o Naviexperta.Sko nczyla sie promocja.Nie pNie poinformowano mnie o nowj promocji od 26.04.2016.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert