NaviExpert T-Mobile Edition - nawigacja w telefonie dla użytkowników T-Mobile

Wersja brandowana NaviExpert dla T-MobileNaviExpert T-Mobile EditionUżytkownicy sieci T-Mobile mogą się już cieszyć nową dedykowaną wersją nawigacji – NaviExpert T-Mobile Edition – testując ją przez 7 dni za darmo. Dotychczasowych użytkowników nawigacji w sieci Era zapraszamy do sprawdzenia poniżej, co się zmieniło, natomiast nowych użytkowników nowej sieci – do zapoznania się z ofertą i sposobem instalacji NaviExpert dla T-Mobile.

Jak pobrać NaviExpert T-Mobile Edition?

Najpierw trzeba sprawdzić, czy nasz telefon jest kompatybilny z nawigacją NaviExpert – wystarczy wejść na stronę operatora i upewnić się, czy model telefonu jest na liście. Żeby pobrać NaviExpert T-Mobile Edition, wysyłamy bezpłatny SMS o treści NE pod numer 8008. Otrzymamy link do aplikacji, którą pobieramy, pamiętając o opłacie za transmisję danych zgodnej z cennikiem dla posiadanej taryfy. Możemy też bez wysyłania SMS-a sami wprowadzić w przeglądarce telefonu adres http://T-Mobile.getne.pl (bez „www”). Telefon powinien zostać automatycznie rozpoznany, w przeciwnym razie trzeba wybrać model z listy. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji pojawi się ekran konfiguracji nowego konta - wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami. Więcej informacji dotyczących m.in konfiguracji profilu internetowego i rejestracji znajdziecie w PDF-ie na stronie NaviExpert.

Ile kosztuje brandowany NaviExpert dla T-Mobile?

Licencja – subskrypcja na 30 dni – kosztuje tylko 9,08 zł. Dodatkowym kosztem jest opłata za transmisję danych, która jednak przy normalnym użytkowaniu nawigacji nie będzie zbytnio obciążać naszej kieszeni. Jeśli chcielibyśmy korzystać więcej z internetu w telefonie, warto wybrać np. ofertę Blueconnect 9 na 6 miesięcy, w której za dostęp do internetu zapłacimy tyle samo co za nawigację – 9,08 zł. Subskrypcja obejmuje nawigację samochodową i pieszą. Możemy także dokupić nawigację miejską NaviPlan Urban w cenie 10,98 zł brutto za 12 miesięcy. W tym celu w głównym menu programu wybieramy: Narzędzia > Moje konto > Dostęp SMS > NaviPlan Urban 12 miesięcy (10,98 zł). Więcej o nawigacji miejskiej dowiecie się ze strony NaviExpert.

Nawigację NaviExpert T-Mobile Edition możemy testować przez 7 dni za darmo. Wystarczy przy pierwszym uruchomieniu, po skonfigurowaniu konta, potwierdzić chęć wysłania bezpłatnego SMS-a aktywacyjnego – dostaniemy potwierdzenie rozpoczęcia subskrypcji (więcej informacji w PDF-ie) Po okresie promocyjnym otrzymamy SMS-a z informacją, że subskrypcja zostaje automatycznie przedłużona na okres 30 dni. Zgodnie z zasadami korzystania z subskrypcji, będzie ona przedłużana o kolejne 30 dni, póki jej nie dezaktywujemy (za każdym razem dostaniemy SMS-a informującego o przedłużeniu subskrypcji). Opłata za przedłużenie jest pobierana przez operatora. Subskrypcję można dezaktywować bezpłatnie z poziomu aplikacji lub wysyłając operatorowi SMS-a (o treści NE ANULUJ na numer 8008). Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Co nowego w NaviExpert T-Mobile Edition?

Oczywiście zmienia się szata graficzna, w miejscu logo Ery pojawia się T-Mobile. Jednak podstawowe pytanie użytkowników Ery to: czy coś sie zmieniło w ofercie na nawigację? Odpowiedź brzmi: w ofercie nic:) Jest to kontynuacja oferty Ery, ale... użytkownicy T-Mobile mogą cieszyć się najnowszą, usprawnioną wersją aplikacji z ciekawymi funkcjami – wybieraniem głosowym (dla Androida), opcją wysyłania lokalizacji na tablicę Facebooka czy ostrzeganiem o przekroczeniu dozwolonej prędkości. Więcej o nowościach przeczytacie w artykule na blogu o nowej wersji NaviExpert.

Komentarze   

 
0 #11 86Joseph 2017-09-06 19:13
I have noticed you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month because you've got high quality content.
If you want to know how to make extra bucks, search for: best adsense alternative Wrastain's tools
Cytować
 
 
0 #10 86Foster 2017-08-08 13:12
I see you don't monetize your blog, don't waste your
traffic, you can earn extra bucks every month because you've got hi quality content.
If you want to know what is the best adsense alternative,
type in google: adsense alternative Mertiso's tips
Cytować
 
 
0 #9 samsung flashing 2017-06-02 11:25
The Htc Ԝildfire includes Ꮃeb connection by way of either Wi-Fi wireless connections in addіtion to HSDPA at 7.
Blogs also list the smartphone ranking of indiviԁual smaгtphones so that people could find whiсh phone is currently probably the most populaг.
HTC һas a history of building superb quality Smartphones that are
packed with technology.

Look at my blog post - samsung flɑshing: https://www.facebook.com/gsmlovercom-601571319856371/
Cytować
 
 
0 #8 Marcin 2017-02-13 12:46
straszny Balagan sami wlaczaja sami wyłaczaja i sami dziwne smsy przysyłaja i nie mozna z nimi dojsc do ładu
Cytować
 
 
0 #7 Jędrzej 2016-08-20 19:56
NIE POLECAM. Przysyłają SMSy o aktywacji usług których się nie zmawiało. Wpisują do umowy inne dane, niż się podaje, z automatu odhaczają na umowie zgodę o udostępnianiu numeru telefonu i danych do przesyłanie reklam i innego spamu. BAŁAGAN w dokumentach.
Cytować
 
 
-1 #6 Lukasz NE 2013-06-18 12:16
Jeżeli aplikacja nie wyszukuje wybranego adresu, prosimy przesłać na dane, których zabrakło. Pomożemy :)

Cytuję Piotr:
Gówno warta,jak chcę wpisać ulicę i nr domu to pokazuje,że nie ma takiej lokalizacji,sprawdź jeszcze raz.Za takie pieniądze powinna pokazywać jeszcze nr mieszkania i rozmiar kołnierzyka. ;-) :roll:
Cytować
 
 
0 #5 Piotr 2013-05-29 22:33
Gówno warta,jak chcę wpisać ulicę i nr domu to pokazuje,że nie ma takiej lokalizacji,spr awdź jeszcze raz.Za takie pieniądze powinna pokazywać jeszcze nr mieszkania i rozmiar kołnierzyka. ;-) :roll:
Cytować
 
 
-1 #4 SlaviNavi 2011-06-14 12:10
Zainstalowałem dedykowaną wersją nawigacji-NaviE xpert T-Mobile Edition.Szata graficzna i kolory ikonek w meni super. :roll:
Cytować
 
 
-1 #3 Kanclerz 2011-06-07 06:27
Ja się cieszę od wczoraj :) Zmieniło mi z ERA PREMIUM EDITION na T Mobile... :)

To może jakiś gratisik od NaviExpert, za refleks dla mnie
Cytować
 
 
0 #2 Bartek 2011-06-06 16:32
T-Mobile ma najnowszą wersję NE. :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert