Rysiek, który widzi misie ze 100 tys. pobrań z Google Play!

9 miesięcy od premiery Rysiek, nasz darmowy ostrzegacz, uzyskał 100 tys. pobrań z marketu Google Play. Jego użytkownicy każdego dnia okrążają z nim kulę ziemską, pokonując dystans równika – ponad 44 tys. km!

 

 

Dziś, po 9 miesiącach od wydania aplikacji, Rysiek to nie tylko aplikacja antyradarowa, ale i darmowy wideorejestrator na smartfony. Aplikacja jest dostępna na Androidzie, iOS oraz Windows Phone i jest cały czas rozwijana.

 

Społeczność zgromadzoną wokół funkcji antyradarowej, czyli ostrzeżeń CB, stanowią zarówno kierowcy podróżujący z Ryśkiem, jak i NaviExpert. W godzinach szczytu liczba osób, które w danej chwili korzystają z obydwu aplikacji dochodzi do 80 tys. osób, miesięcznie zgłaszając ponad 400 tys. ostrzeżeń.

 

Rysiek zadebiutował w maju ubiegłego roku. Mimo że na rynku aplikacji antyradarowych były już dostępne darmowe rozwiązania, to dodatkowo - w czasie kiedy powstawał już Rysiek - na rynek zawitały dwa kolejne darmowe rozwiązania na smartfony. Na rynku aplikacji antyradarowych zrobiło się więc tłoczno. Jak jednak pokazały kolejne tygodnie i miesiące po premierze aplikacji, Rysiek został bardzo ciepło przyjęty – zarówno przez dziennikarzy, jak i samych użytkowników. Spodobał im się nie tylko produkt, który jest komunikowany z przymrużeniem oka i elementami grywalizacji, ale również, a może przede wszystkim – jakość ostrzeżeń, które są dostępne w Ryśku. Niewiele bowiem trwało, by pierwsze redakcje motoryzacyjne i technologiczne wzięły Ryśka na warsztat i zorganizowały testy aplikacji antyradarowych. Niespełna półtora miesiąca po premierze, w teście tygodnika Motor Rysiek zmierzył się z Yanosikiem, AutoRadarem, iCoyote oraz RadarSTOP i… wygrał! Wyższość Ryśka nad rywalami potwierdził też test portalu Lokalizacja.info. Pozytywne recenzje Rysiek otrzymał także w teście portalu dobreprogramy.pl!

 

Jakość ostrzeżeń w Ryśku to zasługa unikalnej technologii Community CB, która wyróżnia Ryśka na tle innych aplikacji antyradarowych. Darmowy ostrzegacz Rysiek korzysta bowiem nie tylko z ostrzeżeń które zgłaszają jego użytkownicy, ale także ze zgłoszeń kierowców podróżujących z nawigacją NaviExpert, a także - dzięki bramkom nasłuchowym wykorzystywanym przez Ryśka - od użytkowników tradycyjnego CB radia oraz z monitoringu radia i Internetu.

 

Bardzo cieszymy się z sukcesu Ryśka. Dokładamy wszelkich starań by dostarczać Wam jak najlepszy produkt, ale o sukcesie rynkowym aplikacji nie moglibyśmy nawet marzyć, gdyby nie Wasze, kierowców, zaangażowanie i otwarcie na nowości. Wasze zadowolenie, wyrażone chociażby wysoką oceną w Google Play to dla nas największa motywacja do dalszej pracy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert