Rysiek 2.3 już dostępny w Google Play

Kolejna już w tym roku aktualizacja Ryśka przynosi dwie nowości, które znacznie ułatwią aktywne korzystanie z aplikacji.

 

 

Pierwszą z nich jest potwierdzanie i odwoływanie ostrzeżeń kiedy Rysiek czuwa w tle. Teraz nawet jeśli Rysiek nie jest na pierwszym planie w Waszych telefonach, nie tylko poinformuje Was przed zbliżającym się zdarzeniem, ale także poprosi za pomocą stosownego ekranu o jego potwierdzenie lub zaprzeczenie.

 

Drugą z nowości jest funkcja autostartu aplikacji po podłączeniu do telefonu urządzenia Bluetooth. Wchodząc do zakładki „Autostart z Bluetooth” w menu Ustawienia w prosty sposób można wybrać urządzenie, które automatycznie będzie włączać Ryśka, a także wybrać, czy Rysiek wówczas będzie uruchamiał się na pierwszym planie czy też w tle. Przykładowo, dzięki tej opcji, podłączenie zestawu głośnomówiącego do telefonu w samochodzie spowoduje automatyczny start Ryśka, który w trakcie jazdy ostrzeże przed fotoradarami, miśkami i innymi drogowymi przeszkodami.

 

Najnowsza wersja Ryśka dla systemu Android jest już dostępna do pobrania za darmo z Google Play. Zachęcamy do aktualizacji.

 

Komentarze   

 
0 #1 M. G. 2015-03-03 17:14
O ile potwierdzenia pojawiające się gdy Rysiek jest w tle są dobre, brakuje jeszcze ikonki do zgłaszania. Funkcja startu z BT może potrzebna, ale pewnie zabiera trochę systemowi pamięci.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert