NaviExpert i Rysiek zwycięzcami testu tygodnika „Motor”!

W numerze 27/2015 tygodnika motoryzacyjnego „Motor” ukazał się test systemów informujących o ograniczeniach prędkości NaviExpert i Rysiek okazały się w nim bezkonkurencyjne. Nasze aplikacje wygrały z Automapą, MapąMap, TomTomem, fabryczne zainstalowanymi nawigacjami w maździe i peugeocie oraz Coyote.

 

 

Co do tego, że warto jest przestrzegać obowiązujących ograniczeń prędkości, nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości, zwłaszcza w obliczu wejścia w życie znowelizowanej ustawy zaostrzającej sankcje wobec kierujących pojazdami. Przypomnijmy, że od 18 maja tego roku za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym musimy liczyć się z dziesięcioma punktami karnymi, mandatem w wysokości 400 – 500 zł oraz skazaniem na uroki podróżowania komunikacją miejską przez trzy miesiące włącznie.

 

Co i gdzie?

 

Dziennikarze „Motoru” za cel testu postawili sobie porównanie obowiązujących na wybranych odcinkach dróg ograniczeń prędkości z tymi, które podawały wymienione wyżej aplikacje. Test przeprowadzony został na dystansie ponad 300 km, na drogach jednojezdniowych (drogi wojewódzkie: 702, 704, 708; drogi krajowe: 14 i 50), dwujezdniowych (DK8), jak i drogach szybkiego ruchu (S8 i A2).

 

Wyniki

 

NaviExpert i Rysiek okazały się najdokładniejszymi aplikacjami ostrzegającymi o obowiązujących ograniczeniach prędkości ! Jak podkreślają autorzy testu, aplikacje szczególnie dobrze poradziły sobie się w określaniu maksymalnej dopuszczalnej prędkości w niejasnych sytuacjach, takich jak odwołania poprzedniego ograniczenia przez skrzyżowanie. „Wiedza” naszych aplikacji na temat tego, które skrzyżowania są rzeczywiście skrzyżowaniami, a nie tylko połączeniem węzłów drogowych (kiedy to nie obowiązuje mechanizm odwołania ograniczenia), co dla przeciętnego kierowcy jest trudne do rozróżnienia, okazała się być najpełniejsza spośród poddanej testowi konkurencji.

 

NaviExpert i Rysiek pokonały w teście konkurencję i zdobyły ex aequo pierwsze miejsce. Obydwie aplikacje korzystają bowiem z tych samych źródeł informacji o zdarzeniach na drodze.

 

Wyniki testu przeprowadzonego przez najstarszy tygodnik motoryzacyjny w Polsce dla nas są kolejnym powodem do dumy, z kolei dla naszych Użytkowników stanowią potwierdzenie, że korzystają z najlepszych na rynku aplikacji dla kierowców.

 

 

źródło: tygodnik "Motor" 27/2015

 

Komentarze   

 
0 #2 Terrance 2017-05-16 02:06
These are actually fantastic ideas in regarding blogging.

You have touched some fastidious things here. Any way keep up wrinting.
Cytować
 
 
+1 #1 michal 2015-09-12 12:00
jakby doszedl yanosik to by zdobyl 1 miejsce, test do kitu.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert