Znamy już wyniki konkursu „Rysiek na tropie polskiej klasyki”!

Przez ostatnie dwa tygodnie podróżowaliście z Ryśkiem i wysyłaliście nam zdjęcia własnych lub napotkanych po drodze legend polskiej motoryzacji, rodem z PRL-u.

 

 

 

Spośród nadesłanych przez Was zgłoszeń wynika, że największym powodzeniem wciąż cieszy się stary i poczciwy Maluch :)

 

Poniżej prezentujemy finałową 10-tkę szczęśliwców, którzy wygrali voucher na paliwo o wartości 100 zł. Poznajcie zwycięzców konkursu ”Rysiek na tropie polskiej klasyki” wraz z nadesłanymi przez nich zdjęciami:

 

1. sielata.pl

 

2. l.raszewski

 

 

3. Michal1983

 

 

4. paulinowaty

 

 

5. d00d3k

 

 

6. kapo247

 

 

7. naruu

 

 

8. blueofbluesg.j

 

 

9. Ryszarda_Waza

 

 

10. URBIkon

 

 

Wszystkim uczestnikom naszej zabawy dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z Wami drogą mailową na adres podany podczas rejestracji w Ryśku, z prośbą o podanie danych do wysyłki. Bądźcie czujni!

 

Komentarze   

 
+1 #2 Mateusz 2016-04-05 14:03
Zamiast brać się za nowe promocje posrajcie się coś zrobić żeby stare od was klientów nie odstraszały. Jestem waszym klientem od kilku lat za często nie jeżdżę, ale jak już gdzieś jadę to chętnie kupuję waszą usługę chociaż na tydzień bo moim zdaniem jest najlepsza z dostępnych na rynku. Kiedyś znalazłem program "Przedłuż sobie" i postanowiłem skorzystać okazało się niestety że w programie nie mogą wziąć udziału osoby które kupują abonament tygodniowy. Oczywiście dowiedziałem się telefonicznie bo na pytania email nikt nie odpowiedział nie mówiąc już o żadnym wyjaśnieniu po przesłaniu zgłoszenia. Po tej informacji tak się zdenerwowałem że na pół roku przeszedłem do konkurencji. Niedawno dostałem maila o promocji wielkanocnej więc postanowiłem sobie wykupić usługę na rok. Przypomniałem sobie również o "promocji" "Przedłuż sobie". Zapisałem się zaakceptowałem maila i powtórka z rozrywki. Zero odpowiedzi na zgłoszenie i zero odpowiedzi na maile, a ja znowu czuję się przez Was zawiedziony.
Cytować
 
 
0 #1 Grażyna 2016-04-04 16:50
Wiedziałam że Rysiek to moja szczęśliwa aplikacja
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert