Bezpieczna Jazda z LINK4 nagrodzona na Techno Biznes 2017!

Kolejne wyróżnienie dla usługi Bezpieczna Jazda z LINK4 – tytuł Lidera 2016 w kategorii Bankowość i Finanse zdobył LINK4.

 

Prestiżowa Gala Gazety Bankowej, jaka miała miejsce 5 kwietnia br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, odbyła się już po raz 15. Podczas imprezy został wyłoniony Lider, czyli firma, która w swojej branży dokonała najbardziej innowacyjnego wdrożenia technologicznego. Wskazane zostały także Hity – czyli produkty i usługi, które zdaniem gazety mają największe szanse na podbicie rynku w 2017 roku.

 

W tym roku tytuł Lidera 2016, w najpopularniejszej kategorii Bankowość i Finanse przypadł LINK4, za Bezpieczną Jazdę z LINK4. Rozwiązanie, które powstało przy współpracy z NaviExpert, zostało docenione za innowacyjność oraz rozwiązanie telematyczne, pozwalające badać styl jazdy kierowców.

 

Przypomnijmy, że Bezpieczna Jazda z LINK4 to specjalny moduł dostępny w nawigacji samochodowej NaviExpert, z którego może skorzystać każdy, kto wykupi ubezpieczenie komunikacyjne w LINK4.

 

Do tej pory, bezpieczny i płynny styl jazdy był premiowany nagrodami rzeczowymi, jednak jeszcze w tym miesiącu, LINK4 i NaviExpert uruchomi dodatkowe rozwiązanie. Kierowca jeżdżąc z włączoną nawigacją NaviExpert, za każdy miesiąc przejechany bezpiecznie otrzyma indywidualną premię finansową, wypłacaną na koniec okresu ubezpieczenia. Dzięki czemu będzie mógł otrzymać zwrot nawet do 30 proc. wartości składki na ubezpieczenie.

 

Szczegóły dotyczące tego, jak bezpieczni kierowcy mogą płacić mniej za ubezpieczenie już wkrótce!

 

Pozostali „Liderzy 2016”:

 

  • Transport i logistyka - Spedimex Sp. z o.o.
  • Medycyna i farmacja - Pfizer Polska
  • FMCG - Piotr i Paweł
  • Energetyka, paliwa i chemia - PKN Orlen

 

 

 

W kategorii produkty i usługi, które zdaniem Kapituły Nagrody mają szansę zostać Hitem 2017 roku, najwięcej głosów jury zebrała Platforma Antyfraudowa Biura Informacji Kredytowej.

 

Więcej na temat laureatów oraz samej Gali Techno Biznes 2017 przeczytacie tutaj

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert