Jakie zmiany wprowadza nowa ustawa o prawach konsumenta?

W dniu 25 grudnia 2014 roku wchodzi w życie nowa Ustawa o prawach konsumenta. Ma ona szczególne znaczenie zwłaszcza dla sprzedawców usług internetowych oraz ich klientów.

 

 

Czytaj więcej...

Jak kupować w Google Play bez karty kredytowej?

Zakupy aplikacji, filmów czy muzyki w Google Play nie muszą wiązać się z koniecznością posiadania karty kredytowej. Sprawdź, w jaki inny sposób można dokonywać płatności w Google Play.

 

 

Czytaj więcej...

Jak kupować usługi w aplikacjach z Google Play?

Płatności w aplikacjach pobranych z Google Play są proste, wygodne w obsłudze i bezpieczne. Także w Nawigacji NaviExpert, w której oferujemy kilka typów abonamentów i subskrypcji. Sprawdź, jak krok po kroku dokonać zakupu pakietu nawigacyjnego.

 

 

Czytaj więcej...

Jak zgłaszać remonty i poprawki na mapach?

Podróżując z NaviExpertem lub Ryśkiem możesz pomóc nam udoskonalać mapę oraz zgłaszać remonty. Sprawdź, jak w prosty sposób możesz pomóc innym użytkownikom, rozwijając i udoskonalając mapę.

 

 

Czytaj więcej...

5 darmowych aplikacji, które przyspieszą Twojego smartfona

Twój smartfon z Androidem na pokładzie nie jest już tak szybki jak tuż po zakupie? Aplikacje długo się uruchamiają, a bateria szybko się rozładowuje? Sprawdź naszą listę pięciu aplikacji do diagnozy i rozwiązywania problemów z wydajnością smartfonów na Androidzie.

 

 

Czytaj więcej...

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert