Jak kupować usługi w aplikacjach z Google Play?

Płatności w aplikacjach pobranych z Google Play są proste, wygodne w obsłudze i bezpieczne. Także w Nawigacji NaviExpert, w której oferujemy kilka typów abonamentów i subskrypcji. Sprawdź, jak krok po kroku dokonać zakupu pakietu nawigacyjnego.

 

 

Instalując po raz pierwszy Nawigację NaviExpert z Google Play w swoim telefonie otrzymujesz 7-dniowy, darmowy abonament testowy. Po tym okresie, jeżeli w dalszym ciągu chcesz korzystać z funkcji nawigacji, masz do wyboru jeden z pięciu pakietów:

 

  • Subskrypcja NaviExpert 1 miesiąc Polska - 14,90 zł
  • Subskrypcja NaviExpert 1 miesiąc Polska i Europa - 24,99 zł
  • Abonament NaviExpert 7 dni Polska - 9,90 zł
  • Abonament NaviExpert 1 rok Polska - 99 zł
  • Abonament NaviExpert 1 rok Polska i Europa - 149 zł

 

Sprawdź, jak krok po kroku można dokonać zakupu wybranej subskrypcji lub abonamentu w Nawigacji NaviExpert.

 

 

Uruchom aplikację Nawigacja NaviExpert a następnie wejdź w menu Narzędzia.

 

 

Będąc w zakładce Narzędzia wybierz menu Moje konto.

 

 

W menu Moje konto wybierz zakładkę Zamów usługę.

 

 

Wybierz interesujący Cię pakiet, by przejść do następnego ekranu.

 

 

Po wybraniu jednego z dostępnych pakietów pojawi się informacja z Google Play z opisem zamawianej usługi. Kliknij Dalej, by przejść do wyboru metody płatności. Wybierz jedną z dostępnych form płatności.

 

 

W tym poradniku pokażemy, jak zapłacić za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Jeżeli nie chcesz płacić kartą, zapoznaj się z naszym artykułem na temat alternatywnych metod płatności w Google Play.

 

 

Jeżeli dokonujesz zakupu w Google Play po raz pierwszy za pomocą karty kredytowej lub debetowej, musisz ją dodać do swojego Portfela Google. Google Play w Polsce akceptuje karty American Express, MasterCard, Visa oraz Visa Electron. Wpisz numer swojej karty, a następnie wybierz Zapisz, by przejść dalej.

 

 

Uzupełnij swoje dane z karty kredytowej lub debetowej, a następnie wybierz Zapisz, by przejść dalej.

 

 

Aby dokończyć proces zakupu należy potwierdzić w celach bezpieczeństwa swoje hasło z konta Google. Wpisz je, a następnie kliknij Potwierdź, by zatwierdzić zakup wybranej usługi lub abonamentu.

 

 

Po dokonaniu płatności wyświetli się pytanie, jak często chcesz wpisywać swoje hasło podczas zakupów. Wybierz jedną z dwóch opcji.

 

 

Gratulacje! Udało Ci się pomyślnie dokonać zakupu w aplikacji Nawigacja NaviExpert. Po dokonaniu płatności nowy abonament lub subskrypcja będzie widoczny w zakładce Moje usługi. W przypadku zakupu abonamentu znajdzie się on w zakładce Gotowe do użycia i stanie się aktywny dopiero od momentu pierwszego wytyczenia trasy. Przy zakupie subskrypcji aktywuje się ona automatycznie w momencie dokonania zakupu.

 

Potwierdzenie dokonanej transakcji/bezpieczeństwo zakupu

 

Zakup abonamentu jest zawsze potwierdzany przez Google Play wysłaniem wiadomości e-mail na adres, na jakim użytkownik jest zalogowany i z którego dokonał zakupu. Dotyczy to także zapisania się na subskrypcję oraz wypisania z niej.

 

Zakup, za który zapłacisz w Portfelu Google, będzie widoczny na wyciągu z Twojej karty kredytowej jako transakcja w GOOGLE PLAY. W zakładce Historia zakupów na swoim koncie znajdziesz więcej informacji o zakupach dokonanych przy użyciu Portfela Google.

 

Swoje zamówienia można przeglądać także otwierając Portfel Google, by sprawdzić ich stan i inne istotne informacje o zakupie. Znajdziemy tam także historię transakcji dokonywanych kartą oraz przygotowane przez sklep oferty. Korzystanie z Portfela jest bezpłatne.

 

Usuwanie karty kredytowej/debetowej przypisanej do danego konta Google

 

W dowolnym momencie można usunąć informacje dotyczące karty kredytowej/debetowej. W tym celu wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

 

Zaloguj się na swoje konto Google (z poziomu komputera jest to najwygodniejsze) do Portfela Google (Google Wallet), wybierz Formy płatności, a następnie Usuń kartę kredytową lub debetową. Dzięki tej operacji Twoja karta kredytowa lub debetowa nie będzie już dłużej powiązana z Twoim kontem Google.

 

Komentarze   

 
0 #5 4rx 2017-04-08 03:16
Thanks, this website is really practical.
Cytować
 
 
0 #4 indian 2017-04-06 23:33
This article is truly a good one it assists new web visitors, who are wishing for blogging.
Cytować
 
 
-1 #3 indian 2017-03-29 20:54
Howdy! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be
ok. I'm absolutely enjoying your blog and look forward
to new posts.
Cytować
 
 
+3 #2 andrzejm8 2014-10-23 21:18
jak otrzymać fakturę na firmę na zakup nawigacji w z konta Google
Cytować
 
 
+2 #1 Bartek 2014-10-23 15:13
i tak najtaniej wychodzi Naviekspert z GetNe.pl. Na allegro można taniej kody kupić...
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert