Jak kupować w Google Play bez karty kredytowej?

Zakupy aplikacji, filmów czy muzyki w Google Play nie muszą wiązać się z koniecznością posiadania karty kredytowej. Sprawdź, w jaki inny sposób można dokonywać płatności w Google Play.

 

 

Google Play oferuje tysiące aplikacji, gier, filmów czy muzyki. Część dostępnej oferty jest płatna i często pojawia się pytanie użytkowników: jak mogę zapłacić za wybrane produkty nie posiadając lub nie chcąc używać karty kredytowej lub debetowej?

 

Karty upominkowe Google Play

 

Karty upominkowe Google Play to dobry sposób na to, by komuś podarować środki, które przeznaczy na zakupy w markecie oraz dobra alternatywa dla osób, które z różnych względów nie chcą udostępniać danych swojej karty kredytowej.

 

Karty o nominałach 50, 75 oraz 150zł dostępne są w m.in. w sieciach sklepów Relay, Inmedio czy 1 minute. Na każdej karcie znajduje się kod aktywacyjny, który można aktywować zarówno na stronie www Google Play, jak i bezpośrednio z poziomu aplikacji Google Play wchodząc w menu, a następnie klikając Zrealizuj kod. Po doładowaniu, na koncie pojawią się środki, które można wykorzystać na zakup aplikacji, gier, filmów, muzyki oraz na dokonanie płatności za usługi dostępne w wybranych aplikacjach, w tym w Nawigacji NaviExpert.

 

Wirtualna karta elektroniczna

 

Pisaliśmy już o tym, jak robić zakupy w Google Play za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Nie każdy jednak taką kartę posiada lub niekoniecznie chce jej używać do zakupów gier czy aplikacji. Dla takich osób alternatywnym rozwiązaniem są internetowe karty elektroniczne, które oferuje już część banków, jak mBank, ING czy BZ WBK.

 

Ten ostatni w swojej ofercie posiada kartę prepaid, którą może zamówić każdy; by ją aktywować nie trzeba mieć założonego rachunku bankowego. Taka karta wydawana jest w formie elektronicznej, w postaci pliku PDF ze wszystkimi danymi niezbędnymi do realizowania płatności. Tylko od posiadacza karty zależy ile środków na nią wpłaci i w jaki sposób będzie z nich korzystał.

 

Google Play akceptuje karty tego typu, dzięki czemu możemy nimi zapłacić za wszystkie produkty dostępne w markecie. Karty elektroniczne są polecane także wszystkim, którzy chcą robić zakupy w internecie nie podając jednocześnie danych ze swojej karty kredytowej, czy też debetowej. Warto zapytać swój bank, czy ma w swojej ofercie kartę elektroniczną przeznaczoną do internetowych zakupów.

 

Płatności przez operatora

 

Wybrani operatorzy telefonii komórkowej umożliwiają płatności za aplikacje i treści cyfrowe w Google Play poprzez doliczenie zakupów do rachunku telefonu, bez konieczności podawania numeru karty kredytowej. W Polsce taką usługę oferują już wszyscy najwięksi operatorzy: Orange, Play, Plus oraz T-Mobile

 

W sieci Play z usługi „Dopisz do rachunku PLAY” mogą skorzystać wszyscy posiadacze abonamentów u tego operatora. Przewidywane jest jednak dodanie takiej usługi także dla klientów korzystających z oferty pre-paid. Więcej informacji na temat płatności za produkty z Google Play poprzez dopisanie ich do rachunku Play znajduje się na stronie Play

 

Plus w ostatnich dniach także wprowadził możliwość dopisania płatności z Google Play do swojej faktury. Z usługi mogą skorzystać abonenci usług abonamentowych głosowych i Plus Internet, którzy zawarli umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych co najmniej 3 miesiące przed skorzystaniem z usługi oraz nie mają zablokowanych lub zawieszonych usług telekomunikacyjnych. Maksymalna kwota, którą można wykorzystać w ramach usługi dopisania płatności z Google Play do swojej faktury w danym okresie rozliczeniowym wynosi 150 zł. Więcej informacji dotyczących usługi znajduje się na stronie Plus

 

Klienci posiadający abonament w sieci T-Mobile także mogą skorzystać z usługi dodania płatności za gry i aplikacje ze sklepu Google Play oraz Windows Phone do rachunku w T-Mobile. Miesięczny limit na płatności wynosi 200 zł. Więcej informacji o dodaniu opłaty za gry i aplikacje ze sklepu Google Play i Windows Phone znajduje się na stronie T-Mobile.

 

Posiadacze telefonów w sieci Orange niezbędnych informacji dotyczących płatności za aplikacje, gry, książki czy muzykę zaczerpną za pośrednictwem strony Orange.

 

Komentarze   

 
0 #66 M 32 2017-03-27 16:34
So it could be prudent not to simply study Google from
Google.
Cytować
 
 
0 #65 geldlenensnel.xyz 2017-02-24 19:29
Een Persoonlijke Lening іs de juiste financiering voor u
ɑls u eеn grote aankoop wilt doen.
Cytować
 
 
0 #64 Merlin 2017-02-01 14:39
Remarkable issues here. I'm very satisfied to peer your article.
Thank you a lot and I'm looking ahead to touch you. Will you please drop me a e-mail?
Cytować
 
 
-4 #63 Osjdtdh 2017-01-30 12:35
Cytuję Stefan:
Czy gdy kupię coś w grze i dodam to do płatnośći przez operatora to ten kto mi płaci za abonament (Mama) moze zobaczyc ze to kupilemk ?


Cytuję fsfsf:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :P :P :P :P


Lsowkjdjdksnxbsusjqbavshsjsnxbxhxhjbxxbdhsjgfda
Sytuacjach DJ ssbddddivsysfcs jgaabsbscjacjxr uaxajfaxajfaxaj ffakgaxajgvaxaf uxauaraxaufffax jfjafxaufxaxuah ,faux z tyczy rządach ta z raz
Cytować
 
 
+1 #62 Zakupy Online 2017-01-19 22:53
Genialny materiał.
Cytować
 
 
-6 #61 Stefan 2017-01-15 12:19
Czy gdy kupię coś w grze i dodam to do płatnośći przez operatora to ten kto mi płaci za abonament (Mama) moze zobaczyc ze to kupilemk ?
Cytować
 
 
-6 #60 Piotr Sycz 2017-01-02 18:45
Jhhkhyfhlnhknhj mnhygjjjjk
Cytować
 
 
-1 #59 Mikolaj 2016-12-28 15:47
Kod promocyjny
Cytować
 
 
-1 #58 Twoja 2016-12-23 10:06
To nie prawda ponieważ jeśli chcesz kupić coś to musisz mieć kartę...:(( :sigh:
Cytować
 
 
-5 #57 Sebastian 2016-12-22 16:33
Lggkckckcmv
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert