Jak kupować w Google Play bez karty kredytowej?

Zakupy aplikacji, filmów czy muzyki w Google Play nie muszą wiązać się z koniecznością posiadania karty kredytowej. Sprawdź, w jaki inny sposób można dokonywać płatności w Google Play.

 

 

Google Play oferuje tysiące aplikacji, gier, filmów czy muzyki. Część dostępnej oferty jest płatna i często pojawia się pytanie użytkowników: jak mogę zapłacić za wybrane produkty nie posiadając lub nie chcąc używać karty kredytowej lub debetowej?

 

Karty upominkowe Google Play

 

Karty upominkowe Google Play to dobry sposób na to, by komuś podarować środki, które przeznaczy na zakupy w markecie oraz dobra alternatywa dla osób, które z różnych względów nie chcą udostępniać danych swojej karty kredytowej.

 

Karty o nominałach 50, 75 oraz 150zł dostępne są w m.in. w sieciach sklepów Relay, Inmedio czy 1 minute. Na każdej karcie znajduje się kod aktywacyjny, który można aktywować zarówno na stronie www Google Play, jak i bezpośrednio z poziomu aplikacji Google Play wchodząc w menu, a następnie klikając Zrealizuj kod. Po doładowaniu, na koncie pojawią się środki, które można wykorzystać na zakup aplikacji, gier, filmów, muzyki oraz na dokonanie płatności za usługi dostępne w wybranych aplikacjach, w tym w Nawigacji NaviExpert.

 

Wirtualna karta elektroniczna

 

Pisaliśmy już o tym, jak robić zakupy w Google Play za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Nie każdy jednak taką kartę posiada lub niekoniecznie chce jej używać do zakupów gier czy aplikacji. Dla takich osób alternatywnym rozwiązaniem są internetowe karty elektroniczne, które oferuje już część banków, jak mBank, ING czy BZ WBK.

 

Ten ostatni w swojej ofercie posiada kartę prepaid, którą może zamówić każdy; by ją aktywować nie trzeba mieć założonego rachunku bankowego. Taka karta wydawana jest w formie elektronicznej, w postaci pliku PDF ze wszystkimi danymi niezbędnymi do realizowania płatności. Tylko od posiadacza karty zależy ile środków na nią wpłaci i w jaki sposób będzie z nich korzystał.

 

Google Play akceptuje karty tego typu, dzięki czemu możemy nimi zapłacić za wszystkie produkty dostępne w markecie. Karty elektroniczne są polecane także wszystkim, którzy chcą robić zakupy w internecie nie podając jednocześnie danych ze swojej karty kredytowej, czy też debetowej. Warto zapytać swój bank, czy ma w swojej ofercie kartę elektroniczną przeznaczoną do internetowych zakupów.

 

Płatności przez operatora

 

Wybrani operatorzy telefonii komórkowej umożliwiają płatności za aplikacje i treści cyfrowe w Google Play poprzez doliczenie zakupów do rachunku telefonu, bez konieczności podawania numeru karty kredytowej. W Polsce taką usługę oferują już wszyscy najwięksi operatorzy: Orange, Play, Plus oraz T-Mobile

 

W sieci Play z usługi „Dopisz do rachunku PLAY” mogą skorzystać wszyscy posiadacze abonamentów u tego operatora. Przewidywane jest jednak dodanie takiej usługi także dla klientów korzystających z oferty pre-paid. Więcej informacji na temat płatności za produkty z Google Play poprzez dopisanie ich do rachunku Play znajduje się na stronie Play

 

Plus w ostatnich dniach także wprowadził możliwość dopisania płatności z Google Play do swojej faktury. Z usługi mogą skorzystać abonenci usług abonamentowych głosowych i Plus Internet, którzy zawarli umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych co najmniej 3 miesiące przed skorzystaniem z usługi oraz nie mają zablokowanych lub zawieszonych usług telekomunikacyjnych. Maksymalna kwota, którą można wykorzystać w ramach usługi dopisania płatności z Google Play do swojej faktury w danym okresie rozliczeniowym wynosi 150 zł. Więcej informacji dotyczących usługi znajduje się na stronie Plus

 

Klienci posiadający abonament w sieci T-Mobile także mogą skorzystać z usługi dodania płatności za gry i aplikacje ze sklepu Google Play oraz Windows Phone do rachunku w T-Mobile. Miesięczny limit na płatności wynosi 200 zł. Więcej informacji o dodaniu opłaty za gry i aplikacje ze sklepu Google Play i Windows Phone znajduje się na stronie T-Mobile.

 

Posiadacze telefonów w sieci Orange niezbędnych informacji dotyczących płatności za aplikacje, gry, książki czy muzykę zaczerpną za pośrednictwem strony Orange.

 

Komentarze   

 
0 #134 chicas aguilas 2017 2017-09-26 09:38
Regla número ɗos: el sexo virtual necesita, inevitablemente , ᥙna buena porrista, una persona գue esté dispuesta а animar аl otro hasta el final.
Cytować
 
 
0 #133 broderie 2017-09-17 18:38
Your style is really unique compared to other people I have read stuff from.
Thank you for posting when you've got the opportunity,
Guess I will just book mark this page.
Cytować
 
 
0 #132 paintball 2017-09-16 21:48
Does your site have a contact page? I'm having problems
locating it but, I'd like to send you an e-mail.
I've got some creative ideas for your blog you might be interested in hearing.

Either way, great website and I look forward to seeing
it expand over time.
Cytować
 
 
0 #131 Patryk 2017-09-10 19:46
dajcie mi kod promocyjny 50 zł bo potrzebuje :cry:
Cytować
 
 
-2 #130 get flux 2017-09-09 18:47
Superb, wһаt a webpage іt is! Τhis webpage proνides ᥙseful data tо us, кeep it up.
Cytować
 
 
-4 #129 blog o wycieczkach 2017-09-07 00:54
Aż miłblog o wycieczkach: http://www.abka.pl/index.php?strona=sport-turystyka&nrf=99 się
czyta. I ile można wynieść z tego artykułu. Po prostu super
Cytować
 
 
0 #128 hypixel minecraft 2017-08-27 05:32
When someone writes an paragraph he/she keeps the plan of a
user in his/her brain that how a user can be aware of it.
Thus that's why this article is outstdanding. Thanks!
Cytować
 
 
-1 #127 high pr backlinks 2017-08-23 22:46
Well writtеn аrticles woork as advertising, and
aⅼso you gеt the links onto ɑrticle directories.

Nеvertheless, search engines like gօogle are pretty
smart, and үou also have to buy or create acklinks
wisely in lіu of just posting your links on nearly every and each site online, which in reality can get
the site banned evеn. The prob -Alem with the appli - Aca - Ation on this tech -
Aniuque could bbe the scarcity of dofoⅼ -
Alow blogs with good Google ⲣager - Aank.

Here is my web-site ... high pr backlinks: https://www.fiverr.com/cldisplay_seo/build-100-manual-backlinks-for-your-ebay-shopify-etsy-store
Cytować
 
 
0 #126 Dominik 2017-08-22 12:48
Cytować
 
 
-3 #125 chat live with girls 2017-08-21 16:54
So join noѡ tо verify your age аnd let tһe fun begin!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukaj

Obserwuj nas na Facebooku

NaviExpert u Twojego operatora

NaviExpet i Play NaviExpert i T-Mobile

NaviExpert i Plus NaviExpert i Orange

Archiwum

Powered by mod LCA
Obserwuj nas na Facebooku Strona główna NaviExpert NaviExpert Newsletter Forum użytkowników NaviExpert